Uwaga, uwaga V-Unit  znalazło się w 12tce zespołów mających szanse na udział w Finale KortoFest 2012 dnia 18. maja 2012 roku na Plaży Kortowskiej w Olsztynie !

By wygrać potrzebne są Wasze głosy!

Nie tylko sami zagłosujcie ale poproście, ba, każcie głosować swoim znajomym, sąsiadom, Pani ze Społem, typowi z windy, a najlepiej wszystkim których spotkacie na swej drodze do 13.maja !

2 zespoły, które w niedziele (13.V) o północy będą miały największą liczbę głosów zostaną zaproszone do Finału KortoFest 2012 i powalczą o Nagrodę Główną – czyli pełną sesję nagraniową, profesjonalny teledysk, 5.000 zł gotówką oraz kampanię promocyjną!

Dlaczego mielibyście nam pomóc? Bo nas lubicie? Bo nie możecie żyć bez V-Unit, bo całe zazdrościcie nam dresów w kant!

Czemu my chcemy wygrać ? Bo chodzi nam o hajs, spelndor i dupeczki ale czyż nie na tym polega życie ?

Do festiwalu zgłosiły się dokładnie 183 zespoły!  Wybór naprawdę był bardzo trudny, z racji bardzo wysokiego poziomu w tym roku, który podniesiony został właśnie przez V-Unit ! Zasady są jednak nieubłagane i 12 zespołów zostaje oddaje pod osąd internautów.

Zasady są proste:

1. Klikamy w baner “Głosowanie” TUTAJ  W celu weryfikacji oddanych głosów musimy być zalogowani na Facebooku – wtedy faktycznie jedna osoba może oddać jeden głos :)

2. Oddajemy głos na swoją ulubioną kapelę – wpisujemy swoje imię, podajemy adres mail oraz uzupełniamy captcha.

3. Na maila otrzymamujemy link potwierdzający, w który MUSIMY kliknąć!

4. Głosowanie trwa do 13 maja do godziny 23:59! Dwa zespoły z największą ilością głosów dostają się do Finału KortoFest!

Nie bądź wagina pomoż V-Unit !