Wakacje szkolne dobiegły końca, wakacje studenckie też zaraz szlag trafi , pogoda właśnie poszła się kochać dlatego z tej okazji mamy dla Was konkurs !

Znów postanowiłyśmy dopieścić nasze ukochane Panie… Tym razem dzięki współpracy z Mana Mana możecie wygrać Basheshową, ręcznie robioną torebkę, która doskonale nadaje się zarówno do szkoły, na uczelnię i do pracy. Zmieści się do niej stos książek, papierów, laptop, mały piesek /kot/ rybki, średniej wielkości auto, jakieś ważne rzeczy które zgubiłyście w poprzenim stuleciu i inne takie tam.

Co zrobić by wygrać ?

* Po pierwsze wyciągnij z szafy karton z jesienno-zimowymi ubraniami i torebkami,

* Po drugie odpowiedz sobie na jedno zaje***cie ważne pytanie: po co Ci tyle ciuchów skoro i tak nie masz w czym chodzić ??

* Po trzecie przegrzeb wszystkie kieszonki i zakamarki “pakietu” jesień – zima. Jak znajdziesz coś dziwnego- daj nam znać na info@bashesh.com, w temacie koniecznie wpisując “konkurs Torebka Bashesh”.

* Po czwarte będzie nam całkiem miło jak udostępnicie ten konkurs dalej, by inni też mogli nas polubić :) Bo im nas więcej tym i konkursów więcej być może :)

Osoba, która znajdzie najdziwniejszą rzecz wygra torebkę.

Konkurs trwa do 25.09 i/lub do uzyskania 200 zgłoszeń.

Panów, którzy chcieliby pomóc ostrzegamy:

NIE MA ZNACZENIA JAK BARDZO KOCHASZ – ZAUFAJ NAM NIE CHCESZ GRZEBAĆ W JEJ TOREBCE … no chyba, że życie Ci nie miłe albo Boga w sercu nie masz ;)

Powodzenia :)