KęKę • Hase • Radom

image-alternative

Opis:


Agencja Bashesh oraz Klub G2 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę z albumem "To Tu" oraz Hase z albumem „Nagrania Transowe”, który odbędzie się 22.lutego

Start: 20:00
Miejsce: Klub Strefa G2

Bilety: od 35 zł
Przedsprzedaż: biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/koncerty/keke-to-tu-radom-7575/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.


Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
Grupa Bashesh - backstage koncertowy


Widzimy się na miejscu!


Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com
 


Szczegóły:


Start: 20:00, 2019-02-22

Link do artysty: KęKę,`


Link do wydarzenia Facebook:


przejdź tutaj

Wydarzenia podobne