ShellerShellerini zaprezentował się szerszej publice w roku 2002 na “Opowieściach z betonowego lasu” donGURALesko. Rok później, dołączył do składu PWS (Mikser i Szpaku), z którym to wypuścił krążek “PDG Rapertuar”.  Ponadto na swoim koncie ma dwa mixtape`y nagrane wspólnie ze Słoniem oraz gościnne występy  w licznych produkcjach m.in. na “Drewnianej Małpy Rock” DGE,   “Operacji Kocia Karma” Killaz Group, “Mixtape nr IV” Dj Decks oraz “Na serio” Rychu Peja SoLUfka.  W marcu 2010 ukazała się składanka “Gościnnie Shellerini”. Stanowiła ona preludium do solówki artysty zatytułowanej “PDG Gawrosz” i wydanej w lutym 2011.

Słoń po występach gościnnych na takich projektach jak Łestern 3 Ramony, na dobre wypłynął na mixtape’ie Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Po ogólnopolskim sukcesie krążka (ponad 2000 sprzedanych egzemplarzy) w roku 2009 wydał solową płytę pt.”Chore Melodie”. Na albumie gościnnie udzielili się tacy raperzy jak: Peja , Kaczor (Killaz Group) czy Paluch (Aifam).
24.września 2010 ukazał się kolejny projekt stworzony z poznańskim producentem Mikserem – Demonologia. Album, dzięki któremu Słoń stał się jednym z najbardziej charakterystycznych polskich MC’s.

“Wyższa szkoła robienia hałasu”  oraz “WSRH Unhuman Mixtape” nie zawiodły oczekiwań słuchaczy zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Oba albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem w innych częściach Polski, głównie ze względu na pokłady energii tkwiące w twórcach WSRH, siłę przekazu oraz niepowtarzalny “typowo poznański styl”.
Sheller i Słoń współpracowali z takimi artystami jak m.in: donGuralesko, Kaczor (Killaz Group), Peja, Onar, Ramona 23, Kajman,Rafi, Paluch, Aifam, Beat Squad, DJ Decks, DJ Kostek, DJ Hen, DJ Story, Mikser, Donatan, Matheo czy Julas.
Poza pracą stricte wydawniczą w latach 2008 – 2010  zajmowali się również prowadzeniem autorskiej audycji RAPodajnia na antenie RadioGlob.pl.

Obecnie promują swój nowy albumem “Szkoła wyrzutków”, który jest jedną z najlepszych płyt w Polsce.

KILIPY:

WSRH – Niżej podpisani

WSRH – Nie przyszliśmy tu by przegrać

WSRH – Hitchcock

Pih – Szatańskie Wersety ft. Słoń, Kaczor, Sheller

Shellerini & Słoń(WSRH) – Absolwent

 

Shellerini & Słoń(WSRH) – Reprezentant

 

Shellerini & Słoń (WSRH) feat. Koni – Rap Znad Warty

 

Shellerini & Słoń (WSRH) feat Kobra – Mistrz Tu Jest

 

Kaczor feat Shellerini – Rap,Pasja,Bit

 

Paluch – Wypite feat. Sheller, Waber

 

To Miasto – Dj Story, Sheller, Słoń, Ramona 23, Paluch, Kobra, Oldas, Pele, Gandzior